Aktualita

30.09.2021

Americký Bissell vstupuje v Česku na trh čističek vzduchu s modely v unikátním designu

Americký Bissell vstupuje v Česku na trh čističek vzduchu s modely v unikátním designu

Čističky vzduchu si byly dlouho bez ohledu na značku a výrobce dost podobné. Většinou se jednalo o bílé nebo světlé „krabice“, jejichž účel byl na první pohled celkem zřejmý. Pak ale přišel švédský Electrolux s modely řady Pure A9, které nejenže velmi účinně čistí vzduch, ale mohou být i estetickým prvkem v interiéru. Něco takového do té doby o čističkách nikdo říct nemohl.

Americký Bissell je další značkou, která uvedla na trh čističky v neotřelém designu připomínajícím tradiční radiopřijímače nebo sloupové reproduktory. Novinky z řad air220 a air320 díky tomu můžete velmi snadno začlenit do interiéru, a to, aby byly opravdu jeho součástí a dotvářely jeho styl, místo toho, aby šlo zcela jednoznačně o technickou pomůcku, již člověk ve své domácnosti strpí pro její čistě praktický přínos.

Čističky Bissell používají 3stupňovou filtraci včetně filtru HEPA H13, který se vyznačuje opravdu vysokou účinností a je schopen zachytit ty nejmenší částice. Český distributor značky, firma Orbico, budete novinky uvádět na český trh v nadcházejících týdnech. O konkrétních modelech přineseme bližší informace v příštím vydání SELLu.

Video prezentace nových čističek Bissell.