Aktualita

02.05.2023

Unikátní vakuovací systém Airtender přichází na český trh. Kdo mu zajistí distribuci?

Unikátní vakuovací systém Airtender přichází na český trh. Kdo mu zajistí distribuci?

Před pár týdny jsme měli možnost se osobně seznámit s jedinečným výrobkem Airtender na chicagském veletrhu The Inspired Home Show. Zařízení nás zaujalo natolik, že jsme ho zařadili i do naší reportáže z akce a do našeho krátkého reelu (oboje zde). Ještě v Chicagu nás zástupci holandské značky informovali, že v Česku zatím tuto žhavou novinku nikdo nedistribuuje. Za těch pár týdnů však došlo ke změně a Airtender se již brzy dostane na zdejší trh prostřednictvím firmy Traminal, která mimo jiné dováží například mixéry Vitamix, kuchyňského roboty Ankarsrum, odšťavňovače Kuvings, ale i další produkty mimo segment domácích spotřebičů.

A co že to ten Airtender vlastně je? V první řadě jde o vakuovací systém – a to jak s elektrickou, tak manuální vakuovačkou. Součástí je i sada pro úpravu kovových víček běžných sklenic, aby z nich bylo možné velmi rychle vytvořit vakuovací dózy. Kromě toho lze vakuovačky při zpětném chodu, tedy vyfukující vzduch, použít pro přípravu různých koktejlů či k provzdušnění vína.

Originální novinku můžete už nyní poptávat u společnosti Traminal. První kusy by měly dorazit na sklad už během několika dnů. Zboží je dle informací distributora aktuálně na cestě.

Podívejte se na krátká prezentační videa systému Airtender: