Aktualita

Traminal expanduje do Maďarska. Firma spustila na tamním trhu e-shop

Traminal expanduje do Maďarska. Firma spustila na tamním trhu e-shop Společnost Traminal působí na českém trhu už mnoho let jako výhradní dovozce řady prémiovýc

Společnost Traminal působí na českém trhu už mnoho let jako výhradní dovozce řady prémiových značek spotřebičů a vybavení pro domácnost. V jejím portfoliu najdete například značky Vitamix, Kuvings, Berkey, CI Yden, Ankarsrum, Samura, Lurch, NutraMilk, Waldner BioTech, Eaziglide, Arte Legno, Gefu, Bellicon a další. K již zavedeným aktivitám v Česku a samozřejmě také na Slovensku firma aktuálně zahájila expanzi do Maďarska, kde spustila a momentálně ladí e-shop na adrese www.atranet.hu. Jako první se v zemi lázní a tokajského vína věnuje značce kvalitních nožů Samura. V horizontu následujících týdnů se zde však chystá zviditelnit své další elektro a „neelektro“ značky, které má ve výhradní distribuci. Velkoobchodním partnerům je v Česku a na Slovensku určen web www.traminal.cz, zatímco koncovým zákazníkům www.atranet.cz.

Traminalu není působení na mezinárodní scéně rozhodně cizí. V rámci celé Evropské unie například zásobuje jednotlivé trhy výrobky značek NutraMilk a CatGenie. Výhradní práva pro celý kontinent jsou logickým vyústěním spolehlivé a produktivní spolupráce s výrobci, kteří za dvěma zmíněnými značkami stojí. Firma Traminal zahájila výběr vhodných partnerů pro lokální distribuci a zajištění servisního zázemí na všech trzích EU. Zásobování trhů pochopitelně probíhá již v současnosti a firma využívá stávající možnosti panevropského obchodu a doručování, které jsou u řady značek běžné. Výjimkou dnes není ani globální doručování zboží. V plánu má ale efektivní partnerství s etablovanými zahraničními (a případně i českými) partnery s vlastním distributorským zázemím.