Nové produkty

zpět
Komerční sdělení
23.05.2024

Retro už jen po designové stránce – stylové chladničky Amica budou nově s technologií No Frost

Retro už jen po designové stránce – stylové chladničky Amica budou nově s technologií No Frost

Popularita lednic v retro designu na českém trhu rozhodně neklesá a modely Amica jsou dlouhodobě volbou mnoha zákazníků, přičemž na výběr jsou v rozličných rozměrech i uspořádáních vnitřního prostoru. Co však těmto lednicím doposud chybělo, byla modernější a technologicky vyspělejší konstrukce s beznámrazovou mrazničkou. A to se již brzy změní. Na trh už během letošního jara dorazí hned dva modely v různých barevných provedeních.

U obou nových modelů najdete vylepšená madla pro otevírání dveří i úsporné vnitřní LED osvětlení. K dispozici budou vedle nejpopulárnější béžové a černé barvy ještě extravagantnější červená a zcela nově také bílá. Nabídka tedy bude dostatečně pestrá, aby si vybral každý zákazník bez ohledu na to, zda chce zvolit tradičnější, či naopak méně tradiční provedení.

Amica VDN 1772 R/M/B/W

Kombinovaná lednice vybavená systémem No Frost a LED osvětlením nabídne 201 litrů chladicího prostoru a 54 litrů mrazicího. Určena je tady těm, kdo preferují větší skladovací prostor pro čerstvé potraviny a spíše menší mrazničku. Co se týče technologií, používá tento model systém No Frost. Hlučnost nepřekračuje 41 dB(A). Výška je 176,5 cm a šířka 54 cm.

Amica VCN 1862 R/M/B/W

U této lednice, která má vnitřní objem chladicí části 180 litrů a mrazicí 70 litrů, je už použit systém Total No Frost pro kompletní beznámrazový provoz. Součástí vnitřní výbavy je zde také speciální zásuvka VitControl s regulací vlhkosti, díky níž udrží ovoce a zeleninu až 3× déle čerstvé. Nechybí ani držák lahví či zásobník na vajíčka. I u tohoto modelu si všimněte nízké hlučnosti 41 dB(A). Chladnička je 186,5 cm vysoká a 54,5 cm široká.

Pro více informací a objednávky kontaktujte společnost Amica Commerce.

www.amica-group.cz