Nové produkty

zpět
Komerční sdělení
14.06.2022

Multifunkční ruční mixéry Braun šlehají, hnětou, ale dokonce i mixují a sekají

Multifunkční ruční mixéry Braun šlehají, hnětou, ale dokonce i mixují a sekají

Všichni je známe, ať už z dětství, nebo je jako kuchyňské pomocníky máme doma. O jakých produktech je řeč? O ručních šlehačích a mixérech. Kategorie ručních mixérů byla pro rok 2021 třetím největším produktovým segmentem v kategorii Malých kuchyňských spotřebičů, co se týče počtu prodaných kusů. Obliba této kategorie je stále zřejmá. To, co už možná zřejmé není, je, že ruční šlehač už zvládne nejen pouhé šlehání či hnětení, ale zastane i výkonného multifunkčního pomocníka.

Multifunkční pomocník

Standardním příslušenstvím jsou šlehací a hnětací metly. Vybrané modely ručních mixérů Braun MultiMix nabízí také plastovou či nerezovou mixovací nohu, která tak promění ruční šlehač na „tyčový“ mixér. Stejně jako u tyčových mixérů Braun i ruční mixéry nabízí technologii PowerBell, díky které dochází k efektivnímu zpracování surovin. Tato vlastnost současně zabraňuje rozstřiku surovin během mixování. K dispozici je také velký sekáček pro nasekání bylinek, tvrdých sýrů, oříšků nebo cibule a 600mililitrová mixovací nádoba.

Hladký design pro dlouhou životnost

Ruční mixéry Braun se vyznačují hlad-kým designem EasyClean. Co to znamená? Na ručním mixéru nenajdeme žádné větrací otvory. To zajišťuje, že se dovnitř ručního mixéru nedostanou při přípravě jídla žádné nečistoty, a díky tomu je tak používání mixéru hygieničtější a životnost produktu je delší. To vše bez kompromisu na výkonu ručního mixéru.

 

Až o 40 % méně úsilí

Unikátní technologie SmartMix, kdy je motor mixéru umístěn přímo do prostoru nad příslušenství, umožňuje, že váha během mixování směřuje nikoliv do ruky uživatele ale přímo do mísy. Díky tomu je samotná váha mixéru pocitově lehčí a uživatel vynaloží až o 40 % méně úsilí během mixování. To se hodí zejména při hnětení dortového těsta a zpracování náročnějších surovin.

Intuitivní ovládání

Mixéry MultiMix nabízí možnost na-stavení až 9 rychlostí. Vše lze ovládat pouhým jedním prstem. Ruční mixéry mají také pohodlný a dlouhý kabel a ergonomickou protiskluzovou měkkou rukojeť. Výměna příslušenství je snadná díky systému ComfortClick, který snadno uvolní příslušenství. Vychytávkou pro připevnění, ať už hnětacích nebo šlehacích metel, je vy-značení spodní části metel a prostoru k uchycení. Obojí je označeno tvarem kolečka či šestiúhelníku, takže přesně víte, která metla patří kam.

 

Tradiční ale výkonný

Standardně se výkon ručních mixérů pohybuje kolem 500 wattů. Ruční mixéry Braun nabízí výkonný motor až 750 wattů. Díky tomu zvládne mixér zpracovat i tvrdé suroviny a zastane i výkonný tyčový mixér či sekáček.

 

2v1 tyčový mixér a ruční šlehač

To, že lze ruční mixér Braun změnit v tyčový mixér díky vyměnitelné mixovací noze, již víme. Novinkou je ale dvojitá šlehací metla, která promění tyčový mixér v ruční šlehač. Toto příslušenství je nově dostupné u vybraných modelů tyčových mixérů v řadách Braun MultiQuick 3 Vario a MultiQuick 7.

Záruka vrácení peněz

60denní záruka vrácení peněz se vzta-huje na vybrané řady ručních mixérů Braun MultiMix. Jak na to? Zákazník si zakoupí ruční mixér Braun v období od 1. 1. 2022 do 31. 12. 2022. Pro-dukt si do 14 dní zaregistruje na webu Braun Household a po dobu 60 dní ho může z pohodlí domova vyzkoušet. Tato akce platí také pro další kategorie Braun Household jako jsou tyčové mixéry, napařovací žehličky a parní generátory Braun.

Představujeme ruční mixéry Braun MultiMix

Řada MultiMix 5

Ruční mixéry MultiMix 5 nabízí silný motor až 750 wattů, 9 rychlostí, technologii SmartMix a Comfort Click. Jednotlivé modely se liší skladbou příslušenství.

 

Řada MultiMix 3

MultiMix 3 disponuje výkonným motorem až 500 wattů a 5 rychlostmi. Stejně jako vyšší řada MultiMix 5, má technologii SmartMix a ComfortClick. Jednotlivé modely se opět liší příslušenstvím.

 

Objevte více na www.braunhousehold.com