Nové produkty

zpět
Komerční sdělení
14.06.2022

České ameriky od Conceptu

České ameriky od Conceptu

Americké lednice Concept dopřejí dostatek chladicího prostoru každé domácnosti, a to díky stovkách litrů objemu. I přes jejich velikost mají vhodné rozměry a nabíhání dveří, které umožní mít lednici blízko zdi či kuchyňské linky. Úsporu energie a peněz zajistí LED osvětlení, které je šetrné k lidským očím i potravinám; funkce Dovolená, která sníží energii, a invertorový motor, který má také zásluhu na tichosti chodu lednice.

Rozložení podle představ

Široká nabídka lednic umožní každému, aby si vybral přesně takovou, která bude domácnosti nejvíce vyhovovat. Je potřeba větší mrazák, nebo naopak minimální? Raději dveře, nebo šuplíky? Výběr je možný z lednic čtyřdveřových, třídveřových, french door nebo side by side. Vybrané lednice disponují variabilní zónou, ve které je možné nastavení teploty od −18 do +7 °C podle potřeby.

Nenamrzá, nezapáchá a udržuje stálé prostředí a teplotu

Vybrané modely amerik jsou vybavené funkcemi, které udržují stálou teplotu v lednici, jako Metal cooling nebo teplotní snímače. Funkce Total NO FROST zamezuje tvorbě námrazy a míchání pachů, čemuž napomáhá i funkce Plazma sterilizátoru, která chrání potraviny před bakteriemi a udržuje je déle čerstvé. Delší čerstvosti napomáhá i Fresh zóna, která dvojnásobně prodlužuje skladovací dobu.

Chytře vymyšleno pro jednodušší život

Měl by být součástí lednice dávkovač vody, automatický výrobník ledu, alarm nedovřených dveří, dotykový displej nebo povrch, na který si můžete psát vzkazy? I takové prvky americké lednice Concept nabízí.

Designově sladěno

Concept dbá na celkový design kuchyní, proto je možné si k lednicím pořídit další designově sladěné spotřebiče z designové linie Black, White, Sinfonia a Titania. A to nejen ty velké, ale i malé, jako jsou varné konvice, topinkovače a další pomocníci.

www.my-concept.cz