Nové produkty

zpět
Komerční sdělení
02.05.2023

PRAČKY HOOVER H-WASH 700: nový rozměr kvality

PRAČKY HOOVER H-WASH 700: nový rozměr kvality

Hoover uvádí H-WASH 700, řadu praček nejvyšší kvality, jejichž součástí je i 8kg model v úzkém SLIM provedení. Celá řada se pyšní nejvybranějšími konstrukčními řešeními postavenými na zcela nové platformě velkého bubnu 525 mm. Bezchybný a dlouhotrvající výkon poskytuje odolný invertorový motor nové generace Eco Power Inverter. Nejen úsporný chod, ale i úsporný provoz. O ten se stará funkce Eco Doser. Certifikace BAF parního programu je pečeť kvality při odstraňování bakterií z prádla. O čistý interiér bez plísní se postará funkce ABT. A pro milovníky digitálních technologií je možné celou řadu připojit k Wifi a aplikaci hOn pro ještě více funkcí, programů a možností.

Větší buben, lepší výsledky praní

Nová konstrukce bubnu rozšířila jeho průměr na 525 mm, což je o 3 cm více. Nyní je možné velkou kapacitu prádla pojmout i v úzké SLIM hloubce. Hloubka modelu činí 48 cm.

Extra komfort – otvor 360 mm

Nejen úzká hloubka, ale i větší plnicí otvor s průměrem 360 mm, to je další výhoda nového konstrukčního zvětšení bubnu. Plnění i vyjímání prádla bude nyní zase o něco snadnější.

Motor Eco Power Inverter s 11letou zárukou zdarma

Tichý chod, dlouhá životnost, vysoký výkon. To jsou hlavní přednosti nového invertorového motoru Eco Power Inverter, který pohání pračky H-WASH 700. O jeho vysoké kvalitě a trvanlivosti hovoří i zdarma poskytovaná 11letá záruka. Tu je možné získat po registraci na stránkách www.registrace-zaruka.cz do 14 dnů od nákupu.

Třída A

Pračky H-WASH 700 spadají svojí spotřebou energie do nejúspornější energetické třídy A, která je o 51 % úspornější, než třída G.

Eco Doser

Provoz praček H –WASH 700 je úsporný nejen z pohledu spotřeby vody a energie, ale i čerpáním pracího prostředku. Nová funkce Eco Doser vyhodnotí potřebné množství pracího prostředku s ohledem na konkrétní objem vloženého prádla, znečištění a typologii zvoleného cyklu a tuto informaci předá prostřednictvím displeje pračky.

Allergy Care Pro

The British Allergy Foundation certifikace potvrzuje perfektní desinfekci prádla a bezvadnou čistotu v parním programu Allergy Care Pro. Kombinace páry a důkladného máchání odstraní až 99,9 % prachových části, alergenů, roztočů a virů.

ABT

Speciální antibakteriální povrch s přídavkem iontů zinku ochrání nejchoulostivější části pračky, jako jsou gumové těsnění dvířek a násypka na prací prostředek, od plísní a bakterií až na 99,8 % a zajistí absolutní hygienu pračky a prádla.

Aplikace hOn

Pračky H-WASH 700 jsou vybaveny konektivitou Wifi a je možné je vedle klasického manuálního ovládání řídit také prostřednictví aplikace hOn v chytrém telefonu. Aplikace navíc rozšiřuje možnosti používání o doplňkové funkce např. Asistované praní s průvodcem, 40 přídavných pracích programů, či sledování statistik čerpání energie. Praktickou je i funkce Scan to Care, která umožňuje vyfotit informativní štítek na oblečení a navrhnout ideální cyklus. Informace o konkrétním oblečení navíc ukládá do virtuálního šatního a štítky se tak dají jednoduše z oblečení odstřihnout.

Nový design

Celá řada H-WASH 700 je dostupná v novém elegantním provedením kombinující bílý kabinet s černými skleněnými dvířky a chromovaným detailem, v horní části oblost linky dveří přerušuje kolmé seříznutí. Celý ovládací panel je tvořen vodorovným černým pruhem zkoseným o 11° pro pohodlnější obsluhu.

V Čechách a na Slovensku budou v průběhu března 2023 uvedeny 2 modely:
H7W449AMBC-S, 9kg model, hloubka 51 cm, doporučená prodejní cena 16990 Kč,
H7W4 48MBC-S, 8kg SLIM model, hloubka 48 cm, doporučená prodejní cena – 14990 Kč.

www.hoover.cz